Stavební práce Hrubé stavby - výstavba Havlíčkův Brod a okolí

Milan Rabčan

Má práce

01 Poptávka

Pokud sháníte kvalitního řemeslníka, který se vám postará o rekonstrukci bytového jádra, tak se na mě neváhejte kdykoliv obrátit.

02 Zaměření

Domluvíme se ať už telefonicky nebo osobně na veškerých podmínkách. Následně provedu prvotní zaměření, které je u mě zdarma.

03 Finanční nabídka

Na základě informací z prvotního zaměření a vašich požadavků, vám vytvoříme finanční nabídku, která je fixní a nebude se navyšovat.

04 Realizace

V neposlední řadě se pustím do práce. Garantuji vám, že všechna práce bude dokončena v předem stanoveném termínu.

Kvalitně odvedená práce je mou prioritou

Mám letité zkušenosti v odvětví stavebních prací, zejména v hrubých stavbách. Avšak poskytuji i rekonstrukce bytových jader a pokládku dlažby. Neprovádím základové desky. Všem svým zákazníkům poskytuji kompletní servis. Provedu prvotní zaměření, najdu optimální řešení, zprostředkuji všechen potřebný materiál, provedu požadovanou práci a postarám se o odvoz veškerých vzniklých sutin po dokončení práce. 

Ke každé zakázce přistupuji individuálně, proto nemám jednotný ceník. Cenovou kalkulaci vám provedu ještě před začátkem jakékoliv práce, kdy nedojde už k žádnému zvýšení. Všechen materiál odebírám od mnou ověřených dodavatelů, u kterých vám mohu zaručit kvalitu. Realizuji obchodní i prostředkovatelskou činnost.

Své sídlo mám v Havlíčkově Brodě, ale působím i v přilehlém okolí. Neváhejte se na mě kdykoliv obrátit a já se budu těšit na naši spolupráci.

Rychlost

Stanovuji realistické termíny, proto vám můžu zaručit, že práce bude dokončena vždy v předem stanoveném termínu.

Spokojenost

Spokojenost mých zákazníků je u mě vždy na prvním místě. Proto dělám vše proto, abyste byli maximálně spokojeni s výsledkem.

Kvalita

Kvalitně odvedená práce je u mě vždy na prvním místě. Garantuji vám, že má práce a materiál je v té nejvyšší možné kvalitě.

Poradenství

Kontaktujte mě s jakýmikoliv otázkami či nejasnostmi a já si na vás vyhradím dostatek času, abych vám vše zodpověděl.

130

2500

190

560

SLUŽBY

Mnou poskytované služby

 • Modernizace bytů a RD

  Volba kompletní rekonstrukce znamená přeměnu, která nejen opraví nedostatky, ale vyzdvihne vzhled interiéru k nepoznání. Navrhneme nejvhodnější postup, připravíme projekt a pustíme se do práce. Realizujeme kompletní stavební práce, a tak se na nás můžete spolehnout ve všech oblastech.

 • Obklady

  Prvním důležitým krokem je vybrat si správné obklady, které budou kvalitní a designem zapadnou do vašeho prostoru. Postaráme se o pokládku obkladů. S námi se nedočkáte žádných prasklin ani nerovností. Provedeme penetraci a vyrovnání podkladu, aplikaci zvoleného lepidla a zajistíme pokládku. 

 • Dlažby

  Pomůžeme vám s výběrem dlažby, zajistíme vyrovnání povrchu a pustíme se do práce. Provádíme kompletní, rychlou a kvalitní pokládku dlažby na klíč.

 • Zámkové dlažby včetně pokládky

  Zabýváme se pokládkou zámkové dlažby (strojní i ruční). Jsme připraveni realizovat vaše architektonické záměry od chodníku až po parkoviště. Připravíme nabídku i pro vás. 

 • Novostavby

  Plánujete výstavbu nového domu? Pomůžeme vám s výběrem pozemku i se zajištěním stavebního povolení. Připravíme projektovou dokumentaci a postaráme se o výstavbu hrubé stavby či domu na klíč. 

 • Autodoprava

  Zabezpečíme vaši stavbu veškerým stavebním materiálem bez ohledu na požadované množství. Pro dopravu veškerých materiálů a odvoz sutí má naše firma k dispozici nákladní vozy. Postaráme se o dovoz i převoz materiálů, ať už se jedná o beton, písek či štěrk. 

 • Hrubé stavby

  Hrubá stavba domu je základním pilířem kvalitního bydlení! Jedná se o nejnáročnější fázi stavby, kterou je nutné provést opravdu pečlivě. Připravíme pro vás řešení na míru včetně projektu, ceny i termínu realizace. 

 • Rekonstrukce bytových jader a RD

  Plánujete rekonstruovat? Vypracování studie, projektu a zajištění výstavby - to je naše samozřejmost! Rekonstruujeme bytová jádra, bytové jednotky i rodinné domy. 


Hledáte radu?

Kontaktujte nás

FOTOGRAFIE

 • Fotogalerie

KONTAKT

Zde mě můžete kontaktovat

Komenského 136, 394 70 Kamenice nad Lipou

zednictvirabcan@centrum.cz

+420 732 579 274

Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací